Main features
| Type | Rackmount |
General
| Produkttyp | Rack Halterungsset (4 Pfosten) |
| Width | 4.3 cm |
| Tiefe | 44.2 cm |
| Höhe | 59.2 cm |
| Weight | 4.9 kg |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27182807 |
| eClass-11.1-ID | 27182807 |
| eClass-6.2-ID | 27189234 |
| eClass-7.1-ID | 27189234 |
| eClass-8.1-ID | 27189234 |
| eClass-9.1-ID | 27189234 |
| eClass-ID | 27189207 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43201618 |
| custom tariff number | 83024900 |
HPE Networking 8325H 4-post Rack Mount Kit - Rackmount
Deutsch
English