Main features
| Produktbeschreibung | Lindy Black Line Adapterkabel - HDMI / DVI - 3 m |
| Type | Cable |
| Kabel | Adapterkabel - HDMI / DVI |
| Technologie | Abgeschirmt |
| American Wire Gauge (AWG) | 30 |
| TMDS-Links | Single Link |
| Länge | 3 m |
| Colour | Grau |
| Anschluss | HDMI - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | DVI-D - männlich |
| Besonderheiten | Rund |
General
| Type | Kabel |
| Cable type (i.e. twisted pair, ...) | shielded |
| Video / network interfaces | DVI-D; DVI; HDMI |
| Colour | Schwarz |
Technical specifications
| Application | Digital / Display / Video |
| Cable length | 3 m |
| Cable medium | Copper Wire |
| Video/AV and network connections | DVI-D; HDMI |
Measurements / weight
| Abmessungen | 36,8 x 44,5 x 12,5 mm |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Lindy 3m HDMI to DVI Cable - Black Line - 3 m - HDMI Type A (Standard) - DVI-D - Male - Male - Straight - Digital/Display/Video - shielded - 3 m - DVI-D - DVI - HDMI - Copper Wire
Deutsch
English