Main features
| Produktbeschreibung | Lindy - Mikrofon |
| Type | Cable |
| Produkttyp | Mikrofon |
| Empfohlene Verwendung | Computer, Konferenz |
| Colour | Schwarz |
| Mikrofon | Tisch |
| Betriebsart des Mikrofons | Gleichförmig gerichtet |
General
| Type | Kabel |
| Colour | Schwarz |
Technical specifications
| Application | Audio / Multimedia |
| Cable length | 1,6 m |
| Volume resistivity | 2200 Ohm |
| Betriebstemperatur | -30°C - 70°C |
Measurements / weight
| Abmessungen | 148 x 41,8 x 290 mm |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85189000 |
Lindy 3.5mm Audio Desktop Microphone - Conference microphone - 54 dB - 30 - 10000 Hz - 0.5% - 2200 ? - Unidirectional - Cable - Audio/Multimedia - 1.6 m
Deutsch
English