Main features
| Produktbeschreibung | Lindy Cromo Line HDMI-Kabel mit Ethernet - 2 m |
| Type | Cable |
| Kabel | HDMI-Kabel mit Ethernet |
| Technologie | Dreifachisolierung |
| American Wire Gauge (AWG) | 30 |
| Länge | 2 m |
| Colour | Grau |
| Anschluss | HDMI - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | HDMI - männlich |
| Besonderheiten | 4K Unterstützung |
General
| Type | Kabel |
| Video / network interfaces | HDMI |
| Network standards | Ethernet |
| Colour | Grau |
Technical specifications
| Application | Digital / Display / Video |
| Cable length | 2 m |
| Cable medium | Copper Wire |
| Video/AV and network connections | HDMI |
Measurements / weight
| Abmessungen | 20 x 34,1 x 11,8 mm |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Lindy 37872. Cable length: 2 m, Connector 1: HDMI Type A (Standard), Connector 1 gender: Male, Connector 2: HDMI Type A (Standard), Connector 2 gender: Male, Connector contacts plating: Gold, Product colour: Grey,Silver
Deutsch
English