Main features
| Produktbeschreibung | Lindy DisplayPort-Adapter - 15 cm |
| Type | Adapter |
| Technologie | Abgeschirmt |
| Länge | 15 cm |
| Anschluss | Mini DisplayPort - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | 20-poliger DisplayPort - weiblich |
| Colour | Weiß |
General
| Type | Adapter |
| Cable type (i.e. twisted pair, ...) | shielded |
| Video / network interfaces | DisplayPort; Mini DisplayPort |
| Colour | Weiß |
Technical specifications
| Application | Digital / Display / Video |
| Cable length | 0,2 m |
| Video/AV and network connections | Mini DisplayPort |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069290 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069290 |
| eClass-7.1-ID | 27069290 |
| eClass-8.1-ID | 27069290 |
| eClass-9.1-ID | 27069290 |
| eClass-ID | 19039005 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Lindy 0.20m Mini DisplayPort to DisplayPort Adapter Cable - 0.15 m - Mini DisplayPort - DisplayPort - Male - Female - White - Digital/Display/Video - shielded - 0.2 m - DisplayPort - Mini DisplayPort
Deutsch
English