Main features
| Produktbeschreibung | GETT TKG-110-GCQ-MED-AM-IP68-BACKL-WHITE-USB - Tastatur - Deutsch - weiß |
| Type | Keyboard |
| Gerätetyp | Tastatur |
| Hintergrundbeleuchtet | Ja |
| Schnittstelle | USB |
| Anschlusstechnik | Kabelgebunden |
| Lokalisierung und Layout | Deutsch |
| Tastenanzahl | 110 |
| Schutz | Wasserdicht |
| Numerische Tastatur | Ja |
| Colour | Weiß |
| Abmessungen (Breite x Tiefe x Höhe) | 38 cm x 13 cm x 1.3 cm |
| Weight | 927 g |
General
| Type | Tastatur |
| Amount of keys | 110 keys |
| Interfaces | USB |
| Colour | Weiß |
| Localisation | Deutschland |
| Mark | CE; FCC |
| Other features (i.e. waterproof, volume control, ...) | Water resistant / Water proof |
| Weight | 927 g |
| Material | Gummi/Silikon |
Measurements / weight
| Abmessungen | 380 x 130 x 13 mm |
Classification
| eClass-7.1-ID | 19130490 |
| eClass-ID | 19020402 |
GETT KG24229. Keyboard form factor: Standard. Keyboard style: Straight. Connectivity technology: Wired, Device interface: USB, Keyboard number of keys: 110, Recommended usage: Medical. Product colour: White
Deutsch
English