Main features
| Produktbeschreibung | HP 303XL - Hohe Ergiebigkeit - Schwarz - Original - Tintenpatrone |
| Type | Ink Cartridge |
| Produkttyp | Tintenpatrone |
| Printing technology | Tintenstrahl |
| Printing colour | Schwarz (pigmentiert) |
| Capacity | 12 ml |
| Patronenleistung | Hohe Ergiebigkeit |
| Ergiebigkeit | Bis zu 600 Seiten ISO/IEC 24711 |
| Localisation | Westeuropa |
| Kompatibel mit | Envy Photo 6220, Photo 6222, Photo 6222 All-in-On, Photo 6230, Photo 6232, Photo 6234, Photo 6255, Photo 7120, Photo 7130, Photo 7134, Photo 7155, Photo 7820, Photo 7822, Photo 7830, Photo 7855, Photo 7858; Tango |
General
| Item condition | Original |
| Type | Tintenpatrone |
| Printing colour | Black |
| Filling volume | 12 ml |
| Range | 600 sheet |
| Material | Kunststoff |
Compatibility
| Compatible brands | HP |
Measurements / weight
| Abmessungen | 113 x 115 x 37 mm |
Classification
| eClass-10.1-ID | 19140605 |
| eClass-11.1-ID | 19140605 |
| eClass-6.2-ID | 19140605 |
| eClass-7.1-ID | 19140605 |
| eClass-8.1-ID | 19140605 |
| eClass-9.1-ID | 19140605 |
| eClass-ID | 24200101 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 44103105 |
| custom tariff number | 84439990 |
HP 303XL - Original - Dye-based ink - Photo black - HP - HP ENVY 6200 - 7100 - 7134 - 7800 / HP Tango Printer - X - 1 pc(s) - High Yield Black Original Ink Cartridge
Deutsch
English