Main features
| Produktbeschreibung | Honeywell Kabel seriell - 3 m |
| Type | Cable |
| Besonderheiten | Gewickelt |
| Länge | 3 m |
| Anschluss | D-Sub (DB-9), 9-polig - weiblich |
| Colour | Schwarz |
General
| Type | Kabel seriell |
| Besonderheiten | Gewickelt |
| Länge | 3 m |
| Colour | Black |
Konnektivität
| Anschluss | D-Sub (DB-9), 9-polig - weiblich |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
HONEYWELL CBL-020-300-C00 - Black - 3 m - RS232 - DB9 - Male - Female - (+/-5V signals) - black - DB9 Female - 3m (9.8') - coiled - 5V
Deutsch
English