Main features
| Product model | ThinkPad |
| Produktbeschreibung | Lenovo Split Cable - Thunderbolt-Kabel - 70 cm |
| Type | Cable |
| Länge | 70 cm |
| Connections | 24-poliger USB-C-/Stromanschluss |
| Stecker (zweites Ende) | 24 pin USB-C <br /> Slim Tip |
| Produktzertifizierungen | Thunderbolt 4 |
| Colour | Schwarz |
| Packaging | Tasche aus Bambusfaser |
| Entwickelt für | ThinkCentre M75t Gen 2 11W5 |
General
| Model designation | ThinkPad |
| Type | Kabel |
| Universal interfaces | Thunderbolt |
| Colour | Schwarz |
Technical specifications
| Application | Digital; Current / Power Supply |
| Cable length | 0,7 m |
| Amount of pins in plug | 24-pole |
| Schnittstellen / Stecker | Thunderbolt |
| Connection 1 | Maennlich |
| Connection 2 | Maennlich |
Compatibility
| Compatible brands | Lenovo |
| Compatible models | ThinkPad |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Lenovo 4X91K16970 - Male - Male - 0.7 m - Black - 40 Gbit/s - RoHS REACH UL62368 - ThinkPad Thunderbolt 4 WorkStation Dock Split Cable 0.7m
Deutsch
English