Main features
| Produktbeschreibung | HPE Aruba 50GBase Direktanschlusskabel - 65 cm |
| Type | Cable |
| Länge | 65 cm |
| Anschluss | SFP56 |
| Stecker (zweites Ende) | SFP56 |
| Entwickelt für | HPE Aruba 6300F, 6300M, 6405 48SFP+ 8SFP56, 6405 96G CL4 PoE 4SFP56, 6405 Switch Bundle, 6410 Switch Bundle; CX 8360-12C, 8360-12C V2, 8360-16Y2C, 8360-16Y2C V2, 8360-24XF2C, 8360-32Y4C, 8360-32Y4C V2, 8360-48XT4C |
General
| Type | Kabel |
| Network standards | Power over Ethernet |
| Colour | Kupfer |
Technical specifications
| Application | Network |
| Cable length | 0,65 m |
| Cable medium | Copper Wire |
| Connection 1 | SFP56 |
| Connection 2 | SFP56 |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444210 |
Hewlett Packard Enterprise R0M46A. Cable length: 0.65 m, Connector 1: SFP56, Connector 2: SFP56
Deutsch
English