Main features
| Produktbeschreibung | Delock - Videoadapter - DisplayPort zu DVI-I - 20 cm |
| Type | Adapter |
| Besonderheiten | 4K Unterstützung, aktives Kabel |
| Länge | 20 cm |
| Anschluss | 20-poliger DisplayPort - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | DVI kombiniert, 24+5-polig - weiblich |
| Produktzertifizierungen | DisplayPort 1.2 |
| Colour | Schwarz |
| Packaging | Retail - Box |
General
| Type | Adapter |
| Colour | Schwarz |
| Number of pieces | 2er |
Technical specifications
| Application | Digital / Display / Video |
| Cable length | 0,2 m |
| Amount of pins in plug | 20-pole |
| Video/AV and network connections | DisplayPort; DVI |
| Connection 1 | DisplayPort |
| Connection 2 | DVI |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069290 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069290 |
| eClass-7.1-ID | 27069290 |
| eClass-8.1-ID | 27069290 |
| eClass-9.1-ID | 27069290 |
| eClass-ID | 19039005 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Delock Adapter DisplayPort 1.2 male to DVI female 4K Active black - 0.2 m - DisplayPort - DVI - Male - Female - Straight - Digital/Display/Video - 0.2 m - 20-pole
Deutsch
English