Main features
| Produktbeschreibung | Delock - Videoadapter - DisplayPort zu HD-15 (VGA) - 15 cm |
| Type | Adapter |
| Besonderheiten | Passiv-Adapter, 1080p-Unterstützung, 60 Hz, Ferritkern, Chipset Analogix ANX9833 |
| Länge | 15 cm |
| Anschluss | 20-poliger DisplayPort - männlich - eingerastet |
| Stecker (zweites Ende) | 15-polige HD D-Sub (HD-15) - weiblich - schraubbar |
| Produktzertifizierungen | DisplayPort 1.2 |
| Colour | Schwarz |
| Packaging | Retail - Box |
General
| Type | Adapter |
| Colour | Schwarz |
| Number of pieces | 2er |
Technical specifications
| Application | Digital / Display / Video |
| Cable length | 0,15 m |
| Amount of pins in plug | 20-pole |
| Video/AV and network connections | DisplayPort; VGA |
| Connection 1 | DisplayPort |
| Connection 2 | VGA D-Sub |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069290 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069290 |
| eClass-7.1-ID | 27069290 |
| eClass-8.1-ID | 27069290 |
| eClass-9.1-ID | 27069290 |
| eClass-ID | 19039005 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 84718000 |
Delock Adapter DisplayPort 1.2 male to VGA female black - 0.15 m - DisplayPort - VGA (D-Sub) - Male - Female - Straight - Digital/Display/Video - 0.15 m - 20-pole
Deutsch
English