Main features
| Produktbeschreibung | ASSMANN DVI-Kabel - 3 m |
| Type | Cable |
| Technologie | Doppelisolierung |
| Besonderheiten | Daumenschrauben, Ferritfilter |
| Länge | 3 m |
| Anschluss | DVI-D - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | DVI-D - männlich |
| Produktzertifizierungen | UL 20276 |
| Colour | Schwarz |
General
| Type | DVI-Kabel |
| Technologie | Doppelisolierung |
| American Wire Gauge (AWG) | 28 |
| TMDS-Links | Dual Link |
| Beschichteter Stecker | Nickel |
| Besonderheiten | Daumenschrauben, Ferritfilter |
| Cable length | 3 m |
| Colour | Black |
Konnektivität
| Anschluss | Digital DVI, 24+1-polig - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | Digital DVI, 24+1-polig - männlich |
Verschiedenes
| Mark | UL 20276 |
Herstellergarantie
| Service und Support | 15 Jahre Garantie |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
This digital, Full HD suitable DVI cable (Dual Link), is used to connect audio/video equipment with DVI(24+1) interface, such as PC, notebook, monitor, TV or a projector, for example.
Deutsch
English