Main features
| Produktbeschreibung | Lindy DVI EDID Emulator - EDID-Leser/Schreiber - DVI |
| Type | Cable |
| Gerätetyp | EDID-Leser/Schreiber |
| Schnittstellen Typ | DVI |
| Abmessungen (Breite x Tiefe x Höhe) | 5.5 cm x 4.3 cm x 1.5 cm |
| Weight | 35 g |
| Colour | Schwarz |
General
| Type | Kabel |
| Video / network interfaces | DVI |
| Mark | CE; FCC |
| Colour | Schwarz |
Technical specifications
| Application | Digital / Display / Video |
| Video/AV and network connections | DVI |
Measurements / weight
| Abmessungen | 55 x 43 x 15 mm |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 84718000 |
Lindy DVI EDID Emulator with Cloning - 1920 x 1200 pixels - 640 x 480,720 x 400,800 x 600,1024 x 768,1280 x 1024,1280 x 960,1600 x 1200,1680 x 1050,1920 x... - 3.96 Gbit/s - Black - Polyvinyl chloride (PVC) - CE - FCC - RoHS - REACH - Cable - Digital/Display/Video - DVI - CE - FCC
Deutsch
English