Main features
| Product model | AirLancer Cable NJ-NP |
| Produktbeschreibung | LANCOM AirLancer Cable NJ-NP - Antennenkabel - 9 m |
| Type | Cable |
| Länge | 9 m |
| Anschluss | Anschlußstück Serie N - weiblich |
| Stecker (zweites Ende) | Anschlußstück Serie N - männlich |
General
| Model designation | AirLancer Cable NJ-NP |
| Type | Kabel |
| Cable type (i.e. twisted pair, ...) | Coaxial |
| Video / network interfaces | N-Type Coax |
| Network standards | WLAN |
| Colour | Schwarz |
Technical specifications
| Application | Antenna / TV |
| Cable length | 9 m |
| Cable medium | WLAN |
| Video/AV and network connections | N-Type Coax |
| Connection 1 | N-Typ |
| Connection 2 | N-Typ |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Lancom AirLancer Cable NJ-NP 9m - 9 m - NJ-NP - N-type - N-type - Black - Antenna cable for AirLancer outdoor antennas - -3 dB at 2.4 GHz - - 4.5 dB at 5 GHz - N-plug to N-jack - 9 meters
Deutsch
English