Main features
| Produktbeschreibung | Lindy 18G - HDMI-Audiosignal-Extractor |
| Type | Cable / adapter set |
| Produkttyp | HDMI-Audiosignal-Extractor |
| Paketinhalt | Netzgerät (GB, EU, USA, AUS) |
| Produktmaterial | Metall |
| Abmessungen (Breite x Tiefe x Höhe) | 10.44 cm x 6.4 cm x 2.83 cm |
| Weight | 175 g |
| Colour | Schwarz |
General
| Type | Kabel-/Adapterset |
| Video / network interfaces | HDMI |
| Mark | CE; FCC |
| Colour | Schwarz |
Technical specifications
| Application | Audio / Multimedia; Digital / Display / Video |
| Cable length | 0,104 m |
| Video/AV and network connections | HDMI |
Measurements / weight
| Abmessungen | 257 x 56 x 150 mm |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 84718000 |
Lindy HDMI 4K60 Audio Extractor - Micro-USB B - 5 V - 64 mm - 104.4 mm - 28.3 mm - 175 g - Cable - Audio/Multimedia - Digital/Display/Video - 0.1 m - HDMI - CE - FCC
Deutsch
English