Main features
| Product model | H05VV-F 3G1, 5 |
| Produktbeschreibung | brennenstuhl H05VV-F 3G1,5 - Stromkabel - 3 m |
| Type | Cable |
| Länge | 3 m |
| Colour | Schwarz |
General
| Type | Stromkabel |
| Cable length | 3 m |
| Colour | Black |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Brennenstuhl 1165430 - 3 m - Cable - Extension Cable 3 m - 3-pole - Cable - Extension Cable - 3 m - 3-pole
Deutsch
English