Main features
| Produktbeschreibung | Lindy Netzteil - 15 cm |
| Type | Adapter |
| Länge | 15 cm |
| Anschluss | Interne Stromversorgung, 4-polig - weiblich |
| Stecker (zweites Ende) | 15-Pin-SATA-Stromstecker - männlich |
General
| Type | Adapter |
| HDD interface | Serial ATA |
| HDD bus standard | SATA |
| Colour | Kupfer; Gold; Schwarz; Rot; Gelb |
Technical specifications
| Application | Digital; Current / Power Supply |
| Cable length | 0,12 m |
| Amount of pins in plug | 15-pole |
| Cable medium | Copper Wire |
Measurements / weight
| Abmessungen | 29 x 19,6 x 6 mm |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069290 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069290 |
| eClass-7.1-ID | 27069290 |
| eClass-8.1-ID | 27069290 |
| eClass-9.1-ID | 27069290 |
| eClass-ID | 19039005 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Lindy 0.15m SATA Power Connector to LP4 Power Cable - Multicolour - Male - Female - Straight - Straight - Adapter - Digital - Current/Power Supply - 0.12 m - 15-pole - Copper Wire - Serial ATA
Deutsch
English