Main features
| Produktbeschreibung | ASSMANN Audiokabel - 1.5 m |
| Type | Cable |
| Kabel | Audiokabel |
| Technologie | Abgeschirmt |
| American Wire Gauge (AWG) | 28 |
| Länge | 1.5 m |
| Colour | Schwarz |
| Anschluss | Mini-phone stereo 3.5 mm - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | Mini-phone stereo 3.5 mm - männlich |
| Besonderheiten | Geformt |
General
| Kabeltyp | Audiokabel geformt |
| Technologie | Abgeschirmt |
| American Wire Gauge (AWG) | 28 |
| Cable length | 1.5 m |
| Colour | Black |
Konnektivität
| Anschluss | Mini-phone stereo 3.5 mm - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | Mini-phone stereo 3.5 mm - männlich |
Herstellergarantie
| Service und Support | Begrenzte Garantie - 5 Jahre |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
3.5 mm stereo cable for connection of e.g. MP3 player or smart phone to the HiFi-System or the stereo interface of your car-radio.
Deutsch
English