Main features
| Produktbeschreibung | ASSMANN - Kabel seriell - DB-9 zu DB-9 - 2 m |
| Type | Cable |
| Technologie | Abgeschirmt |
| Besonderheiten | Geformt |
| Länge | 2 m |
| Anschluss | D-Sub (DB-9), 9-polig - weiblich |
| Stecker (zweites Ende) | D-Sub (DB-9), 9-polig - weiblich |
| Colour | Beige |
General
| Type | Kabel |
| Video / network interfaces | D-SUB 9 pin |
| Universal interfaces | RS-232 |
| Colour | Beige |
Technical specifications
| Application | Digital |
| Cable length | 2 m |
| Amount of pins in plug | 9-pole |
| Cable medium | Copper Wire |
| Video/AV and network connections | D-SUB 9 pin |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Datatransfer connection cable, D-Sub9,F/F, 2.0m, serial, molded, be
Deutsch
English