Main features
| Produktbeschreibung | ASSMANN HDMI Splitter - 20 cm |
| Type | Cable |
| Kabel | HDMI Splitter |
| Technologie | Abgeschirmt |
| American Wire Gauge (AWG) | 30 |
| Länge | 20 cm |
| Colour | Schwarz |
| Anschluss | HDMI - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | 2 x HDMI - weiblich |
| Besonderheiten | Gepresst |
General
| Kabeltyp | HDMI Splitter |
| Technologie | Abgeschirmt |
| American Wire Gauge (AWG) | 30 |
| Cable length | 0.2 m |
| Beschichteter Stecker | Gold |
| Besonderheiten | Gepresst |
| Colour | Gold |
Konnektivität
| Anschluss | 19-poliger HDMI Typ A - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | 2 x 19-poliger HDMI Typ A - weiblich |
Verschiedenes
| Mark | UL 20276 |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 84718000 |
This passive Full HD (1080p) and 3D suitable cable is usefull to connect 2 TV's or monitors with the interface of a PC or notebook, for example. Simultaneous use of both devices is not possible.
Deutsch
English