Main features
| Produktbeschreibung | Delock Audio-Adapter - 17.5 cm |
| Type | Cable |
| Kabel | Audio-Adapter |
| Länge | 17.5 cm |
| Colour | Schwarz |
| Anschluss | Mini-phone stereo 3.5 mm - weiblich |
| Stecker (zweites Ende) | Mini-phone stereo 3.5 mm - männlich |
| Besonderheiten | Pin-reversed-Anschluss |
General
| Kabeltyp | Audio-Adapter |
| Cable length | 0.175 m |
| Besonderheiten | Pin-reversed-Anschluss |
| Colour | Black |
Konnektivität
| Anschluss | Mini-phone stereo 3.5 mm - weiblich |
| Stecker (zweites Ende) | Mini-phone stereo 3.5 mm - männlich |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Delock 62498 - 3.5mm - Male - 3.5mm - Female - 0.175 m - Black - Cable Stereo jack 3.5 mm 4 pin to Stereo plug 3.5 mm 4 pin (changes the pin assignment)
Deutsch
English