Main features
| Product model | DisplayPort to VGA Adapter |
| Produktbeschreibung | HP VGA-Adapter - 20 cm |
| Type | Adapter |
| Länge | 20 cm |
| Anschluss | DisplayPort - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | HD-15 (VGA) - weiblich |
General
| Type | VGA-Adapter |
| Cable length | 0.2 m |
Konnektivität
| Anschluss | 20-poliger DisplayPort - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | 15-polige HD D-Sub (HD-15) - weiblich |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069290 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069290 |
| eClass-7.1-ID | 27069290 |
| eClass-8.1-ID | 27069290 |
| eClass-9.1-ID | 27069290 |
| eClass-ID | 19039005 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
HP DisplayPort To VGA Adapter. Cable length: 0.2 m, Connector 1: DisplayPort, Connector 2: VGA (D-Sub). Weight: 60 g. Products per pallet: 1120 pc(s), Products per master (outer) case: 7 pc(s). Weight (imperial): 0.0454 kg (0.1 lbs)
Deutsch
English