Main features
| Produktbeschreibung | Lindy Cromo Line Audiokabel - 1 m |
| Type | Cable |
| Kabel | Audiokabel |
| American Wire Gauge (AWG) | 28 |
| Länge | 1 m |
| Colour | Anthrazit |
| Anschluss | 2 x RCA - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | 2 x RCA - männlich |
| Besonderheiten | Rund |
General
| Type | Kabel |
| Cable type (i.e. twisted pair, ...) | Coaxial |
| Video / network interfaces | RCA |
| Colour | Grau |
Technical specifications
| Application | Audio / Multimedia |
| Cable length | 1 m |
| Materia classification | halogen-free |
| Cable medium | Copper Wire |
Measurements / weight
| Abmessungen | 10,4 x 25 x 10,4 mm |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Lindy 1m Dual Phono Audio Cable - Cromo Line - 2 x RCA - Male - 2 x RCA - Male - 1 m - Anthracite - Audio/Multimedia - Coaxial - 1 m - RCA - halogen-free - Copper Wire
Deutsch
English