Main features
| Produktbeschreibung | Lindy Cromo Line Audioverlängerungskabel - 3 m |
| Type | Cable |
| Kabel | Audioverlängerungskabel |
| American Wire Gauge (AWG) | 28 |
| Länge | 3 m |
| Colour | Anthrazit |
| Anschluss | Mini-phone stereo 3.5 mm - männlich |
| Stecker (zweites Ende) | Mini-phone stereo 3.5 mm - weiblich |
| Besonderheiten | Rund |
General
| Type | Kabel |
| Colour | Grau |
Technical specifications
| Application | Audio / Multimedia; Extension Cable |
| Cable length | 3 m |
| Amount of pins in plug | 3-pole |
| Materia classification | halogen-free |
| Cable medium | Copper Wire |
Measurements / weight
| Abmessungen | 6,9 x 24 x 6,9 mm |
Classification
| eClass-10.1-ID | 27069090 |
| eClass-11.1-ID | 27069090 |
| eClass-6.2-ID | 27069090 |
| eClass-7.1-ID | 27069090 |
| eClass-8.1-ID | 27069090 |
| eClass-9.1-ID | 27069090 |
| eClass-ID | 27069090 |
| UNSPSC 20.0601 Code | 43211609 |
| custom tariff number | 85444290 |
Lindy 3m 3.5mm Extension Audio Cable - Cromo Line - 3.5mm - Male - 3.5mm - Female - 3 m - Anthracite - Audio/Multimedia - Extension Cable - 3 m - 3-pole - halogen-free - Copper Wire
Deutsch
English